222 200 610
zavřeno
Zájezdy.cz
Last Minute
Česko
České přehrady
Autem
Odjezd do týdne
Super Last Minute
České přehrady, Česko
Odjezd do týdne | Autem
Aktuální počasí České přehrady
Zítra
17°
/
5°
Pá 25. 9.
17°
/
7°
So 26. 9.
19°
/
8°
Ne 27. 9.
21°
/
10°
Po 28. 9.
22°
/
11°
Út 29. 9.
23°
/
10°
Last Minute top nabídky
Všechny
FONTÁNA BLUE MARINE RESORT - Hrdoňov
Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Frymburk, Lipno
autem
|
polopenze
PENZION U TESAŘŮ
Česko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Podyjí, Bítov, Vranov
autem
|
polopenze
Resort Pasečná
Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Lipno, Přední Výtoň
autem
|
polopenze
Stravování
plná penze
od 2 900 Kč
polopenze
od 2 434 Kč
večeře
od 2 330 Kč
obědy
od 2 360 Kč
snídaně
od 1 920 Kč
bez stravy
od 728 Kč
Délka zájezdu
2 dny
od 1 140 Kč
3 dny
od 1 920 Kč
4 dny
od 2 410 Kč
5 dní
od 3 210 Kč
6 dní
od 4 010 Kč
7 dní
od 4 810 Kč
8 dní
od 4 550 Kč
9 dní
od 7 680 Kč
10 dní
od 8 640 Kč
11 dní
od 9 600 Kč
12 dní
od 10 560 Kč
13 dní
od 11 520 Kč
Nadcházející odlety
EA Hotel Lipno
Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Černá v Pošumaví, Lipno
Dítě zdarma
25. 9. - 28. 9. (4 dny)
|
polopenze
4 410 Kč
26. 9. - 29. 9. (4 dny)
|
polopenze
4 150 Kč
27. 9. - 30. 9. (4 dny)
|
polopenze
3 890 Kč
Detail a termíny
Bezděz
Česko, České přehrady, Liberecký kraj, Ralská pahorkatina a Kokořínsko, Doksy, Máchovo jezero
Dítě zdarma
25. 9. - 28. 9. (4 dny)
|
polopenze
4 680 Kč
26. 9. - 29. 9. (4 dny)
|
polopenze
4 680 Kč
27. 9. - 30. 9. (4 dny)
|
polopenze
4 680 Kč
Detail a termíny
Resort Pasečná
Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Lipno, Přední Výtoň
Zájezdy 55+
26. 9. - 29. 9. (4 dny)
|
polopenze
4 373 Kč
25. 9. - 2. 10. (8 dní)
|
polopenze
10 780 Kč
27. 9. - 4. 10. (8 dní)
|
polopenze
10 780 Kč
3.6
/5
Detail a termíny
HOTEL BEZDĚZ
Česko, České přehrady, Liberecký kraj, Ralská pahorkatina a Kokořínsko, Doksy, Máchovo jezero
25. 9. - 28. 9. (4 dny)
|
polopenze
4 980 Kč
26. 9. - 29. 9. (4 dny)
|
polopenze
4 980 Kč
27. 9. - 30. 9. (4 dny)
|
polopenze
4 980 Kč
Detail a termíny
Badenia Hotel Praha: Wellness víkend 2 noci
Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
27. 9. - 29. 9. (3 dny)
|
polopenze
5 820 Kč
28. 9. - 30. 9. (3 dny)
|
polopenze
5 820 Kč
29. 9. - 1. 10. (3 dny)
|
polopenze
5 820 Kč
3.1
/5
3.2
/5
Detail a termíny
BEZDĚZ - Staré Splavy
Česko, České přehrady, Liberecký kraj, Ralská pahorkatina a Kokořínsko, Doksy, Máchovo jezero
Dítě zdarma
25. 9. - 27. 9. (3 dny)
|
polopenze
4 040 Kč
26. 9. - 28. 9. (3 dny)
|
polopenze
4 040 Kč
27. 9. - 29. 9. (3 dny)
|
polopenze
4 040 Kč
Detail a termíny
Resort Pasečná - Kola & Relax
Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Lipno, Přední Výtoň
28. 9. - 30. 9. (3 dny)
|
polopenze
4 490 Kč
3.6
/5
Detail a termíny
RESORT PASEČNÁ - Pasečná
Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Lipno, Přední Výtoň
25. 9. - 27. 9. (3 dny)
|
polopenze
3 296 Kč
27. 9. - 29. 9. (3 dny)
|
polopenze
3 296 Kč
28. 9. - 30. 9. (3 dny)
|
polopenze
3 296 Kč
3.6
/5
Detail a termíny
BADENIA HOTEL PRAHA - Františkovy Lázně - WELLNESS VÍKEND (2)
Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
Dítě zdarma
25. 9. - 27. 9. (3 dny)
|
polopenze
6 700 Kč
27. 9. - 29. 9. (3 dny)
|
polopenze
6 700 Kč
28. 9. - 30. 9. (3 dny)
|
polopenze
6 700 Kč
3.1
/5
3.2
/5
Detail a termíny
PYRAMIDA - Františkovy Lázně - RELAXAČNÍ DNY (2)
Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
25. 9. - 27. 9. (3 dny)
|
polopenze
6 210 Kč
26. 9. - 28. 9. (3 dny)
|
polopenze
6 210 Kč
27. 9. - 29. 9. (3 dny)
|
polopenze
6 210 Kč
2.8
/5
4
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny