222 200 610
zavřeno
Zájezdy.cz
Last Minute
Španělsko
Costa del Sol
Turancar
Letecky
Letecky Bratislava
Odjezd za 7-14 dní
Last Minute
Costa del Sol, Španělsko
CK Turancar | Odjezd za 7-14 dní | Letecky Bratislava
Aktuální počasí Costa del Sol
Zítra
27°
/
20°
Po 28. 9.
25°
/
20°
Út 29. 9.
27°
/
18°
St 30. 9.
28°
/
19°
Čt 1. 10.
27°
/
20°
Pá 2. 10.
28°
/
21°
Last Minute top nabídky
Všechny
Sunset Beach Club ****
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Benalmádena
letecky
|
polopenze
Los Jazmines ***
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos
letecky
|
snídaně
Globales Pueblo Andaluz ***
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Marbella
letecky
|
all inclusive
Stravování
all inclusive
od 568 801 Kč
plná penze
od 556 173 Kč
polopenze
od 26 679 Kč
snídaně
od 20 696 Kč
bez stravy
od 18 317 Kč
Délka zájezdu
6 dní
od 19 887 Kč
8 dní
od 18 317 Kč
11 dní
od 27 978 Kč
12 dní
od 23 932 Kč
15 dní
od 33 594 Kč
Nadcházející odlety
Globales Pueblo Andaluz
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Marbella
800 m od pláže
4. 10. - 11. 10. (8 dní)
Bratislava
|
all inclusive
27 267 Kč
8. 10. - 15. 10. (8 dní)
Bratislava
|
all inclusive
23 540 Kč
6. 10. - 11. 10. (6 dní)
Bratislava
|
all inclusive
23 197 Kč
3.9
/5
Detail a termíny
La Barracuda
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos
20 m od pláže
4. 10. - 11. 10. (8 dní)
Bratislava
|
polopenze
35 433 Kč
8. 10. - 15. 10. (8 dní)
Bratislava
|
polopenze
31 019 Kč
6. 10. - 11. 10. (6 dní)
Bratislava
|
polopenze
28 371 Kč
4
/5
3.7
/5
Detail a termíny
Los Jazmines
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos
30 m od pláže
4. 10. - 11. 10. (8 dní)
Bratislava
|
snídaně
24 300 Kč
8. 10. - 15. 10. (8 dní)
Bratislava
|
snídaně
20 696 Kč
6. 10. - 11. 10. (6 dní)
Bratislava
|
snídaně
21 775 Kč
3.9
/5
Detail a termíny
Sunset Beach Club
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Benalmádena
50 m od pláže
6. 10. - 11. 10. (6 dní)
Bratislava
|
polopenze
26 679 Kč
4.1
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny