222 200 610
dnes 8 - 18 h
Zájezdy.cz
Last Minute
Thajsko
Ko Chang
Letecky
Letecky Vídeň
Snídaně
Last Minute
Ko Chang, Thajsko
Letecky Vídeň | Snídaně
Aktuální počasí Ko Chang
Zítra
25°
/
23°
Ne 27. 9.
24°
/
22°
Po 28. 9.
25°
/
23°
Út 29. 9.
27°
/
24°
St 30. 9.
28°
/
24°
Čt 1. 10.
28°
/
23°
Last Minute top nabídky
Všechny
Dinso Resort & Villas Ko Chang, Vignette Collection by IHG *****
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, Klong Prao Beach
letecky
|
snídaně
Kacha Resort & Spa, Koh Chang ***
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, White Sand Beach
letecky
|
snídaně
The Aiyapura Koh Chang ****
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, Klong Son Bay
letecky
|
snídaně
Stravování
plná penze
od 35 890 Kč
polopenze
od 31 690 Kč
snídaně
od 27 890 Kč
Délka zájezdu
9 dní
od 27 890 Kč
10 dní
od 27 890 Kč
12 dní
od 29 690 Kč
13 dní
od 29 690 Kč
14 dní
od 32 990 Kč
15 dní
od 32 990 Kč
Nadcházející odlety
Koh Chang Paradise Resort & Spa
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, Klong Prao Beach
Přímo u pláže
1. 6. - 10. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
30 190 Kč
2. 6. - 10. 6. (9 dní)
Vídeň
|
snídaně
30 190 Kč
3. 6. - 12. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
30 190 Kč
4.3
/5
Detail a termíny
Chai Chet Resort
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv
1. 6. - 10. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
29 090 Kč
2. 6. - 10. 6. (9 dní)
Vídeň
|
snídaně
29 090 Kč
3. 6. - 12. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
29 090 Kč
Detail a termíny
Santhiya Tree Koh Chang Resort
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, Klong Prao Beach
Přímo u pláže
1. 6. - 10. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
35 490 Kč
2. 6. - 10. 6. (9 dní)
Vídeň
|
snídaně
35 490 Kč
3. 6. - 12. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
35 490 Kč
4.7
/5
Detail a termíny
Dinso Resort & Villas Ko Chang, Vignette Collection by IHG
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, Klong Prao Beach
Přímo u pláže
1. 6. - 10. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
39 090 Kč
2. 6. - 10. 6. (9 dní)
Vídeň
|
snídaně
39 090 Kč
3. 6. - 12. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
39 090 Kč
4.7
/5
Detail a termíny
The Aiyapura Koh Chang
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, Klong Son Bay
Přímo u pláže
1. 6. - 10. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
30 890 Kč
2. 6. - 10. 6. (9 dní)
Vídeň
|
snídaně
30 890 Kč
3. 6. - 12. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
30 890 Kč
2
/5
4.1
/5
Detail a termíny
Centara Koh Chang Tropicana Resort a Spa
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, Klong Prao Beach
Přímo u pláže, Hotely se skluzavkami / tobogány
1. 6. - 10. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
29 990 Kč
2. 6. - 10. 6. (9 dní)
Vídeň
|
snídaně
29 990 Kč
3. 6. - 12. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
29 990 Kč
5
/5
4.3
/5
Detail a termíny
KC Grande Resort & Spa
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, White Sand Beach
Přímo u pláže
1. 6. - 10. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
30 090 Kč
2. 6. - 10. 6. (9 dní)
Vídeň
|
snídaně
30 090 Kč
3. 6. - 12. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
30 090 Kč
4.4
/5
Detail a termíny
Annika Koh Chang
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, Klong Prao Beach
850 m od pláže
1. 6. - 10. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
27 890 Kč
2. 6. - 10. 6. (9 dní)
Vídeň
|
snídaně
27 890 Kč
3. 6. - 12. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
27 890 Kč
4.3
/5
Detail a termíny
Barali Beach Resort and Spa
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, Klong Prao Beach
Přímo u pláže
1. 6. - 10. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
34 490 Kč
2. 6. - 10. 6. (9 dní)
Vídeň
|
snídaně
34 490 Kč
3. 6. - 12. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
34 490 Kč
3.9
/5
Detail a termíny
The Dewa Koh Chang
Thajsko, Ko Chang, Thajský záliv, Klong Prao Beach
Přímo u pláže
1. 6. - 10. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
31 290 Kč
2. 6. - 10. 6. (9 dní)
Vídeň
|
snídaně
31 290 Kč
3. 6. - 12. 6. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
31 290 Kč
4.6
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny