222 200 610
zavřeno
Zájezdy.cz
Last Minute
Mauricius
Severní pobřeží
Palma Travel
Říjen
Last Minute
Severní pobřeží, Mauricius
CK Palma Travel | Říjen 2026
Aktuální počasí Severní pobřeží
Zítra
24°
/
21°
Pá 25. 9.
25°
/
21°
So 26. 9.
24°
/
22°
Ne 27. 9.
24°
/
22°
Po 28. 9.
24°
/
22°
Út 29. 9.
24°
/
22°
Last Minute top nabídky
Všechny
Victoria Beachcomber Resort & Spa ****
Mauricius, Severní pobřeží, Pointe aux Piments
letecky
|
all inclusive
Intercontinental Mauritius Balaclava Fort *****
Mauricius, Severní pobřeží, Balaclava, Pointe aux Piments
letecky
|
all inclusive
Le Palmiste ***
Mauricius, Severní pobřeží, Trou aux Biches
letecky
|
all inclusive
Stravování
all inclusive
od 52 790 Kč
plná penze
od 49 090 Kč
polopenze
od 40 130 Kč
snídaně
od 62 190 Kč
Délka zájezdu
9 dní
od 53 690 Kč
10 dní
od 40 130 Kč
11 dní
od 60 590 Kč
12 dní
od 57 190 Kč
13 dní
od 75 090 Kč
14 dní
od 72 290 Kč
15 dní
od 71 090 Kč
Nadcházející odlety
Mauricia Beachcomber Resort & Spa
Mauricius, Severní pobřeží, Grand Baie
Přímo u pláže
1. 10. - 10. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
68 890 Kč
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
68 890 Kč
4. 10. - 13. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
68 890 Kč
4.6
/5
Detail a termíny
Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa
Mauricius, Severní pobřeží, Grand Baie, Pointe aux Cannoniers
Přímo u pláže
1. 10. - 10. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
69 790 Kč
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
69 790 Kč
4. 10. - 13. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
69 790 Kč
5
/5
4.7
/5
Detail a termíny
Trou Aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa
Mauricius, Severní pobřeží, Trou aux Biches
Přímo u pláže
1. 10. - 10. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
119 190 Kč
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
119 190 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
123 790 Kč
5
/5
4.8
/5
Detail a termíny
The Ravenala Attitude
Mauricius, Severní pobřeží, Balaclava, Pointe aux Piments
Přímo u pláže
1. 10. - 10. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
63 490 Kč
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
63 490 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
67 990 Kč
4.6
/5
4.6
/5
Detail a termíny
Le Palmiste
Mauricius, Severní pobřeží, Trou aux Biches
150 m od pláže
20. 10. - 28. 10. (9 dní)
Praha
|
all inclusive
60 290 Kč
22. 10. - 30. 10. (9 dní)
Praha
|
all inclusive
60 990 Kč
20. 10. - 29. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
46 290 Kč
4
/5
4.1
/5
Detail a termíny
Royal Palm Beachcomber Luxury
Mauricius, Severní pobřeží, Grand Baie
Přímo u pláže
1. 10. - 10. 10. (10 dní)
Praha
|
snídaně
129 390 Kč
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
127 590 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
125 090 Kč
4.9
/5
Detail a termíny
Zilwa Attitude
Mauricius, Severní pobřeží, Calodyne, Grand Gaube
Přímo u pláže
19. 10. - 28. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
68 790 Kč
17. 10. - 26. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
81 890 Kč
18. 10. - 27. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
77 790 Kč
4.7
/5
4.7
/5
Detail a termíny
Victoria Beachcomber Resort & Spa
Mauricius, Severní pobřeží, Pointe aux Piments
Přímo u pláže
1. 10. - 10. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
77 090 Kč
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
77 090 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Praha
|
all inclusive
81 690 Kč
5
/5
4.7
/5
Detail a termíny
La Maison 20 Degrés Sud - Adults Only
Mauricius, Severní pobřeží, Grand Baie, Pointe aux Cannoniers
Přímo u pláže
12. 10. - 21. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
123 390 Kč
13. 10. - 21. 10. (9 dní)
Vídeň
|
polopenze
125 090 Kč
14. 10. - 23. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
123 390 Kč
4.6
/5
Detail a termíny
The Oberoi Beach Resort
Mauricius, Severní pobřeží, Balaclava, Pointe aux Piments
Přímo u pláže
1. 10. - 10. 10. (10 dní)
Praha
|
snídaně
91 190 Kč
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
89 390 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Vídeň
|
snídaně
75 990 Kč
5
/5
4.9
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny