222 200 610
dnes 8 - 20 h
Last Minute
Západní Maďarsko
Bez stravy
Aktuální počasí Západní Maďarsko
Zítra
33°
/
19°
So 29. 8.
29°
/
20°
Ne 30. 8.
32°
/
18°
Po 31. 8.
30°
/
20°
Út 1. 9.
31°
/
20°
St 2. 9.
27°
/
19°
Doprava
autem
od 1 320 Kč
autobusem
od 629 Kč
Last Minute top nabídky
Všechny
Apartmánový dům Liget Szalló ( Margaréta ) ***
Maďarsko, Jižní Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Harkány
autobusem
|
bez stravy
Apartmánový dům Tavasz **
Maďarsko, Jižní Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Harkány
autobusem
|
bez stravy
Apartmánový dům Erkel **
Maďarsko, Jižní Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Harkány
autobusem
|
bez stravy
Stravování
all inclusive
od 3 542 Kč
plná penze
od 3 320 Kč
polopenze
od 2 504 Kč
snídaně
od 1 910 Kč
bez stravy
od 629 Kč
Délka zájezdu
1 den
od 629 Kč
3 dny
od 1 320 Kč
4 dny
od 1 860 Kč
5 dní
od 2 480 Kč
6 dní
od 3 100 Kč
7 dní
od 3 720 Kč
8 dní
od 4 340 Kč
Nadcházející odlety
APARTMAN HOTEL
Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bük, Bükfürdő
1. 12. - 4. 12. (4 dny)
|
bez stravy
2 080 Kč
2. 12. - 5. 12. (4 dny)
|
bez stravy
2 080 Kč
3. 12. - 6. 12. (4 dny)
|
bez stravy
2 080 Kč
4.8
/5
3.2
/5
Detail a termíny
Kehida Termal Holiday Village: Pobyt v apartmánu na min. 4 noci
Maďarsko, Balaton, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Kehidakustány
1. 12. - 5. 12. (5 dní)
|
bez stravy
3 870 Kč
2. 12. - 6. 12. (5 dní)
|
bez stravy
3 870 Kč
3. 12. - 7. 12. (5 dní)
|
bez stravy
3 870 Kč
3.8
/5
Detail a termíny
Penzion Bajor
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bük
4. 12. - 11. 12. (8 dní)
|
bez stravy
6 580 Kč
5. 12. - 12. 12. (8 dní)
|
bez stravy
6 580 Kč
6. 12. - 13. 12. (8 dní)
|
bez stravy
6 580 Kč
4.1
/5
Detail a termíny
Kehida Holiday Village
Maďarsko, Balaton, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Kehidakustány
1. 12. - 3. 12. (3 dny)
|
bez stravy
1 954 Kč
2. 12. - 4. 12. (3 dny)
|
bez stravy
1 954 Kč
3. 12. - 5. 12. (3 dny)
|
bez stravy
1 954 Kč
3.8
/5
Detail a termíny
Koupání v termálech Sárvár
Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Sárvár
18. 12. - 18. 12. (1 den)
|
bez stravy
629 Kč
Detail a termíny
Apartmány Szanyi
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bük
30. 12. - 2. 1. (4 dny)
|
bez stravy
2 348 Kč
29. 12. - 2. 1. (5 dní)
|
bez stravy
3 130 Kč
4. 12. - 11. 12. (8 dní)
|
bez stravy
4 375 Kč
5
/5
Detail a termíny
Apartmánový hotel Bük
Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bük, Bükfürdő
2. 12. - 5. 12. (4 dny)
|
bez stravy
2 070 Kč
3. 12. - 6. 12. (4 dny)
|
bez stravy
2 070 Kč
5. 12. - 8. 12. (4 dny)
|
bez stravy
2 070 Kč
4.8
/5
3.2
/5
Detail a termíny
Apartman Hotel
Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bük, Bükfürdő
Dítě zdarma
1. 12. - 4. 12. (4 dny)
|
bez stravy
4 122 Kč
2. 12. - 5. 12. (4 dny)
|
bez stravy
4 122 Kč
3. 12. - 6. 12. (4 dny)
|
bez stravy
4 122 Kč
4.8
/5
3.2
/5
Detail a termíny
Apartman hotel
Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bük, Bükfürdő
Dítě zdarma
4. 12. - 11. 12. (8 dní)
|
bez stravy
4 690 Kč
5. 12. - 12. 12. (8 dní)
|
bez stravy
4 690 Kč
6. 12. - 13. 12. (8 dní)
|
bez stravy
4 690 Kč
4.8
/5
3.2
/5
Detail a termíny
Hotel ICON
Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Győr
Dítě zdarma
31. 12. - 3. 1. (4 dny)
|
bez stravy
4 185 Kč
25. 12. - 1. 1. (8 dní)
|
bez stravy
9 765 Kč
26. 12. - 2. 1. (8 dní)
|
bez stravy
9 765 Kč
3.5
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny
Zájezdy.cz
Last Minute
Maďarsko
Západní
Bez stravy