222 200 610
zavřeno
Zájezdy.cz
Last Minute
Itálie
Benátsko (Veneto)
Fede
Polopenze
Říjen
Last Minute
Benátsko (Veneto), Itálie
CK Fede | Polopenze | Říjen 2026
Aktuální počasí Benátsko (Veneto)
Zítra
24°
/
14°
So 26. 9.
25°
/
15°
Ne 27. 9.
27°
/
15°
Po 28. 9.
28°
/
14°
Út 29. 9.
28°
/
14°
Last Minute top nabídky
Všechny
Hotel JOLANDA ***
Itálie, Benátsko (Veneto), Italská jezera, Lago di Garda, San Zeno di Montagna
autem
|
polopenze
až ‐19%
PARC HOTEL ****
Itálie, Benátsko (Veneto), Italská jezera, Lago di Garda, Peschiera del Garda
autem
|
polopenze
Grand Hotel MISURINA ****
Itálie, Benátsko (Veneto), Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Cortina d'Ampezzo, Misurina
autem
|
polopenze
Stravování
all inclusive
od 6 690 Kč
polopenze
od 3 638 Kč
snídaně
od 6 090 Kč
bez stravy
od 1 523 Kč
Délka zájezdu
4 dny
od 3 638 Kč
5 dní
od 4 688 Kč
6 dní
od 5 738 Kč
7 dní
od 6 222 Kč
8 dní
od 7 913 Kč
Nadcházející odlety
Grand Hotel MISURINA
Itálie, Benátsko (Veneto), Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Cortina d'Ampezzo, Misurina
1. 10. - 8. 10. (8 dní)
|
polopenze
19 690 Kč
2. 10. - 9. 10. (8 dní)
|
polopenze
19 690 Kč
3. 10. - 10. 10. (8 dní)
|
polopenze
19 690 Kč
4.5
/5
3.5
/5
Detail a termíny
Rezidence EDEN
Itálie, Benátsko (Veneto), Italská jezera, Lago di Garda, Peschiera del Garda
Hotely se skluzavkami / tobogány
1. 10. - 8. 10. (8 dní)
|
polopenze
10 835 Kč
2. 10. - 9. 10. (8 dní)
|
polopenze
10 635 Kč
3. 10. - 10. 10. (8 dní)
|
polopenze
10 385 Kč
4
/5
3.5
/5
Detail a termíny
FALKENSTEINER HOTEL&SPA JESOLO
Itálie, Benátsko (Veneto), Lido di Jesolo
Přímo u pláže
1. 10. - 8. 10. (8 dní)
|
polopenze
35 680 Kč
2. 10. - 9. 10. (8 dní)
|
polopenze
34 980 Kč
3. 10. - 10. 10. (8 dní)
|
polopenze
34 280 Kč
4.3
/5
Detail a termíny
Hotel INTERNAZIONALE
Itálie, Benátsko (Veneto), Italská jezera, Lago di Garda, Torri del Benaco
40 m od pláže
1. 10. - 8. 10. (8 dní)
|
polopenze
13 590 Kč
2. 10. - 9. 10. (8 dní)
|
polopenze
13 290 Kč
3. 10. - 10. 10. (8 dní)
|
polopenze
12 990 Kč
3
/5
2.9
/5
Detail a termíny
Hotel JOLANDA
Itálie, Benátsko (Veneto), Italská jezera, Lago di Garda, San Zeno di Montagna
1. 10. - 8. 10. (8 dní)
|
polopenze
13 290 Kč
2. 10. - 9. 10. (8 dní)
|
polopenze
12 990 Kč
3. 10. - 10. 10. (8 dní)
|
polopenze
12 690 Kč
2.6
/5
Detail a termíny
Hotel SPORT HOTEL OLIMPO
Itálie, Benátsko (Veneto), Italská jezera, Garda, Lago di Garda
Dítě zdarma
1. 10. - 8. 10. (8 dní)
|
polopenze
16 790 Kč
2. 10. - 9. 10. (8 dní)
|
polopenze
16 490 Kč
3. 10. - 10. 10. (8 dní)
|
polopenze
16 190 Kč
2.8
/5
Detail a termíny
Hotel PALME&ROYAL SUITE
Itálie, Benátsko (Veneto), Italská jezera, Garda, Lago di Garda
1. 10. - 8. 10. (8 dní)
|
polopenze
12 720 Kč
2. 10. - 9. 10. (8 dní)
|
polopenze
12 440 Kč
3. 10. - 10. 10. (8 dní)
|
polopenze
12 150 Kč
4
/5
2.9
/5
Detail a termíny
PARC HOTEL
Itálie, Benátsko (Veneto), Italská jezera, Lago di Garda, Peschiera del Garda
Dítě zdarma
1. 10. - 8. 10. (8 dní)
|
polopenze
17 580 Kč
2. 10. - 9. 10. (8 dní)
|
polopenze
17 580 Kč
3. 10. - 10. 10. (8 dní)
|
polopenze
17 580 Kč
3.8
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny