222 200 610
zavřeno
Zájezdy.cz
Last Minute
Česko
Liberecký kraj
Autem
Polopenze
Říjen
Last Minute
Liberecký kraj, Česko
Autem | Polopenze | Říjen 2026
Aktuální počasí Liberecký kraj
Zítra
9°
/
3°
Út 27. 10.
11°
/
4°
St 28. 10.
10°
/
5°
Čt 29. 10.
11°
/
4°
Pá 30. 10.
9°
/
5°
So 31. 10.
8°
/
4°
Last Minute top nabídky
Všechny
až ‐33%
Pytloun Grand Hotel Imperial ****
Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Liberec
autem
|
polopenze
až ‐18%
WELLNESS HOTEL SVORNOST - Rekreační pobyt ****
Česko, Krkonoše, Liberecký kraj, Harrachov
autem
|
polopenze
HOTEL PYTLOUN TRAVEL - Rodinný pobyt ***
Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Liberec
autem
|
polopenze
Stravování
plná penze
od 2 770 Kč
polopenze
od 1 230 Kč
obědy
od 2 400 Kč
snídaně
od 680 Kč
bez stravy
od 2 539 Kč
Délka zájezdu
2 dny
od 1 230 Kč
3 dny
od 1 840 Kč
4 dny
od 2 745 Kč
5 dní
od 3 660 Kč
6 dní
od 6 640 Kč
7 dní
od 9 260 Kč
8 dní
od 7 680 Kč
Nadcházející odlety
Resort Montanie
Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Desná
28. 10. - 30. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 960 Kč
29. 10. - 31. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 960 Kč
30. 10. - 1. 11. (3 dny)
|
polopenze
4 960 Kč
3.5
/5
4.3
/5
Detail a termíny
Wellness hotel Svornost
Česko, Krkonoše, Liberecký kraj, Harrachov
Dítě zdarma
29. 10. - 1. 11. (4 dny)
|
polopenze
6 015 Kč
4
/5
3.7
/5
Detail a termíny
Wellness hotel Antonie
Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Frýdlant
28. 10. - 31. 10. (4 dny)
|
polopenze
8 200 Kč
29. 10. - 1. 11. (4 dny)
|
polopenze
8 700 Kč
31. 10. - 3. 11. (4 dny)
|
polopenze
8 700 Kč
5
/5
4.4
/5
Detail a termíny
Jóga pobyt v Krkonoších
Česko, Krkonoše, Liberecký kraj, Harrachov
29. 10. - 1. 11. (4 dny)
|
polopenze
9 690 Kč
3.7
/5
4.2
/5
Detail a termíny
BABYLON - Liberec - WELLNESS POBYT pro dospělé
Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Liberec
1. 11. - 3. 11. (3 dny)
|
polopenze
5 840 Kč
2. 11. - 4. 11. (3 dny)
|
polopenze
5 840 Kč
3. 11. - 4. 11. (2 dny)
|
polopenze
2 920 Kč
Detail a termíny
GRAND - Doksy - WELLNESS POBYT VÍKENDOVÝ S POLOPENZÍ
Česko, České přehrady, Liberecký kraj, Ralská pahorkatina a Kokořínsko, Doksy, Máchovo jezero
Dítě zdarma
30. 10. - 1. 11. (3 dny)
|
polopenze
5 520 Kč
Detail a termíny
Grand hotel Imperial Pytloun
Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Liberec
Dítě zdarma
31. 10. - 3. 11. (4 dny)
|
polopenze
5 310 Kč
28. 10. - 31. 10. (4 dny)
|
polopenze
6 230 Kč
29. 10. - 1. 11. (4 dny)
|
polopenze
6 230 Kč
2.2
/5
4.1
/5
Detail a termíny
Tanvald - hotel BON
Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Tanvald
300 m od sjezdovky, Dítě zdarma
29. 10. - 31. 10. (3 dny)
|
polopenze
3 180 Kč
30. 10. - 1. 11. (3 dny)
|
polopenze
3 180 Kč
4.1
/5
Detail a termíny
HOTEL PANORAMA - Wellness á la Carte
Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Lázně Libverda
28. 10. - 1. 11. (5 dní)
|
polopenze
9 400 Kč
4.1
/5
Detail a termíny
SPÁLOV - Semily-Spálov - POBYT VOŠMENDA
Česko, Český ráj, Jizerské hory, Liberecký kraj, Semily
28. 10. - 30. 10. (3 dny)
|
polopenze
3 920 Kč
29. 10. - 31. 10. (3 dny)
|
polopenze
3 920 Kč
30. 10. - 1. 11. (3 dny)
|
polopenze
3 920 Kč
Detail a termíny
Zobrazit všechny