222 200 610
zavřeno
Zájezdy.cz
Last Minute
Mauricius
Severní pobřeží
Palma Travel
Letecky
Polopenze
Last Minute
Severní pobřeží, Mauricius
CK Palma Travel | Letecky | Polopenze
Aktuální počasí Severní pobřeží
Zítra
24°
/
23°
Ne 27. 9.
25°
/
23°
Po 28. 9.
24°
/
24°
Út 29. 9.
24°
/
24°
St 30. 9.
24°
/
23°
Čt 1. 10.
24°
/
22°
Odjezd
Do týdne
Za 7-14 dní
od 40 064 Kč
Říjen
od 40 064 Kč
Listopad
od 45 397 Kč
Last Minute top nabídky
Všechny
Le Palmiste ***
Mauricius, Severní pobřeží, Trou aux Biches
letecky
|
polopenze
až ‐33%
Lagoon Attitude - Adults Only ****
Mauricius, Severní pobřeží, Anse le Raie
letecky
|
polopenze
LUX Grand Baie *****
Mauricius, Severní pobřeží, Grand Baie
letecky
|
polopenze
Stravování
all inclusive
od 52 230 Kč
plná penze
od 44 590 Kč
polopenze
od 40 064 Kč
snídaně
od 58 490 Kč
Délka zájezdu
9 dní
od 46 430 Kč
10 dní
od 40 064 Kč
11 dní
od 60 590 Kč
12 dní
od 46 490 Kč
13 dní
od 49 297 Kč
14 dní
od 55 864 Kč
15 dní
od 52 890 Kč
Nadcházející odlety
Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa
Mauricius, Severní pobřeží, Grand Baie, Pointe aux Cannoniers
Přímo u pláže
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
62 290 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
57 490 Kč
4. 10. - 13. 10. (10 dní)
Praha
|
polopenze
59 090 Kč
5
/5
4.7
/5
Detail a termíny
The Ravenala Attitude
Mauricius, Severní pobřeží, Balaclava, Pointe aux Piments
Přímo u pláže
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
52 890 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
50 390 Kč
4. 10. - 13. 10. (10 dní)
Praha
|
polopenze
54 690 Kč
4.6
/5
4.6
/5
Detail a termíny
Victoria Beachcomber Resort & Spa
Mauricius, Severní pobřeží, Pointe aux Piments
Přímo u pláže
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
60 790 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
58 290 Kč
4. 10. - 13. 10. (10 dní)
Praha
|
polopenze
62 590 Kč
5
/5
4.7
/5
Detail a termíny
Lagoon Attitude - Adults Only
Mauricius, Severní pobřeží, Anse le Raie
Přímo u pláže, Hotely pouze pro dospělé
16. 10. - 27. 10. (12 dní)
Praha
|
polopenze
74 290 Kč
17. 10. - 26. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
58 090 Kč
18. 10. - 27. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
60 990 Kč
4
/5
4.8
/5
Detail a termíny
Mauricia Beachcomber Resort & Spa
Mauricius, Severní pobřeží, Grand Baie
Přímo u pláže
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
61 490 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
56 690 Kč
4. 10. - 13. 10. (10 dní)
Praha
|
polopenze
58 290 Kč
4.6
/5
Detail a termíny
Royal Palm Beachcomber Luxury
Mauricius, Severní pobřeží, Grand Baie
Přímo u pláže
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
156 390 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
153 990 Kč
4. 10. - 13. 10. (10 dní)
Praha
|
polopenze
158 190 Kč
4.9
/5
Detail a termíny
Le Meridien Ile Maurice
Mauricius, Severní pobřeží, Pointe aux Piments
Přímo u pláže
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
63 890 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
61 390 Kč
4. 10. - 13. 10. (10 dní)
Praha
|
polopenze
65 690 Kč
4.5
/5
4.8
/5
Detail a termíny
LUX Grand Baie
Mauricius, Severní pobřeží, Grand Baie
Přímo u pláže
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
111 290 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
108 890 Kč
4. 10. - 13. 10. (10 dní)
Praha
|
polopenze
113 090 Kč
4.7
/5
4.9
/5
Detail a termíny
Le Jadis Beach Resort & Wellness
Mauricius, Severní pobřeží, Balaclava, Pointe aux Piments
Přímo u pláže
2. 10. - 11. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
74 690 Kč
3. 10. - 12. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
72 190 Kč
4. 10. - 13. 10. (10 dní)
Praha
|
polopenze
76 490 Kč
5
/5
4.6
/5
Detail a termíny
Le Palmiste
Mauricius, Severní pobřeží, Trou aux Biches
150 m od pláže
20. 10. - 29. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
46 190 Kč
21. 10. - 30. 10. (10 dní)
Vídeň
|
polopenze
41 790 Kč
22. 10. - 5. 11. (15 dní)
Praha
|
polopenze
59 190 Kč
4
/5
4.1
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny