222 200 610
dnes 8 - 18 h
Zájezdy.cz
Last Minute
Česko
Moravskoslezský kraj
Autem
Bez stravy
Listopad
Last Minute
Moravskoslezský kraj, Česko
Autem | Bez stravy | Listopad 2026
Aktuální počasí Moravskoslezský kraj
Zítra
18°
/
5°
Pá 25. 9.
18°
/
6°
So 26. 9.
21°
/
9°
Ne 27. 9.
23°
/
11°
Po 28. 9.
24°
/
13°
Út 29. 9.
24°
/
14°
Last Minute top nabídky
Všechny
Apartmány Divoký Anděl ***
Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Dolní Moravice
autem
|
bez stravy
RODINNÝ PENZION SKILAND OSTRUŽNÁ - Rekreační pobyt
Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Ostružná
autem
|
bez stravy
Stodola Na Bílé: Relax pobyt na Bílé ***
Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Bílá
autem
|
bez stravy
Stravování
plná penze
od 11 970 Kč
polopenze
od 1 450 Kč
večeře
od 2 028 Kč
snídaně
od 950 Kč
bez stravy
od 650 Kč
Délka zájezdu
2 dny
od 2 180 Kč
3 dny
od 1 380 Kč
4 dny
od 650 Kč
5 dní
od 800 Kč
6 dní
od 900 Kč
7 dní
od 950 Kč
8 dní
od 1 000 Kč
Nadcházející odlety
RODINNÝ PENZION SKILAND PETŘÍKOV - Rekreační pobyt
Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Ostružná, Petříkov
1. 11. - 7. 11. (7 dní)
|
bez stravy
6 528 Kč
3. 11. - 7. 11. (5 dní)
|
bez stravy
4 352 Kč
4. 11. - 7. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 264 Kč
Detail a termíny
APARTMÁNY SKILAND OSTRUŽNÁ - Rekreační pobyt
Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Ostružná
Dítě zdarma
1. 11. - 7. 11. (7 dní)
|
bez stravy
8 628 Kč
3. 11. - 7. 11. (5 dní)
|
bez stravy
5 752 Kč
4. 11. - 7. 11. (4 dny)
|
bez stravy
4 314 Kč
4.1
/5
Detail a termíny
Apartmány na Faře: Relax pobyt na Bílé
Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Bílá
1. 11. - 3. 11. (3 dny)
|
bez stravy
2 520 Kč
5. 11. - 7. 11. (3 dny)
|
bez stravy
2 520 Kč
6. 11. - 8. 11. (3 dny)
|
bez stravy
2 520 Kč
4.5
/5
Detail a termíny
PENZION U ORLA - Rekreační pobyt
Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Ostružná
Dítě zdarma
4. 11. - 7. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 234 Kč
5. 11. - 8. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 234 Kč
11. 11. - 14. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 234 Kč
Detail a termíny
Areál SKILAND - Ostružná
Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Ostružná
600 m od sjezdovky, Dítě zdarma
1. 11. - 3. 11. (3 dny)
|
bez stravy
2 100 Kč
2. 11. - 4. 11. (3 dny)
|
bez stravy
2 100 Kč
3. 11. - 5. 11. (3 dny)
|
bez stravy
2 100 Kč
4.1
/5
Detail a termíny
HORSKÝ HOTEL SKILAND - Rekreační pobyt
Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Ostružná
Dítě zdarma
1. 11. - 7. 11. (7 dní)
|
bez stravy
6 468 Kč
3. 11. - 7. 11. (5 dní)
|
bez stravy
4 312 Kč
4. 11. - 7. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 234 Kč
4.1
/5
Detail a termíny
Apartmány na Faře
Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Bílá
1. 11. - 3. 11. (3 dny)
|
bez stravy
2 520 Kč
5. 11. - 7. 11. (3 dny)
|
bez stravy
2 520 Kč
6. 11. - 8. 11. (3 dny)
|
bez stravy
2 520 Kč
4.5
/5
Detail a termíny
Stodola Na Bílé: Relax pobyt na Bílé
Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Bílá
1. 11. - 4. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 240 Kč
2. 11. - 5. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 240 Kč
3. 11. - 6. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 240 Kč
Detail a termíny
Stodola Na Bílé
Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Bílá
1. 11. - 4. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 240 Kč
2. 11. - 5. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 240 Kč
3. 11. - 6. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 240 Kč
Detail a termíny
RODINNÝ PENZION SKILAND OSTRUŽNÁ - Rekreační pobyt
Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Rychlebské hory a Králický Sněžník, Ostružná
Dítě zdarma
1. 11. - 7. 11. (7 dní)
|
bez stravy
6 528 Kč
3. 11. - 7. 11. (5 dní)
|
bez stravy
4 352 Kč
4. 11. - 7. 11. (4 dny)
|
bez stravy
3 264 Kč
4.1
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny