222 200 610
zavřeno
Last Minute
Makedonie (Řecko)
Letecky | Snídaně
Aktuální počasí Makedonie (Řecko)
Zítra
33°
/
22°
So 1. 8.
34°
/
22°
Ne 2. 8.
34°
/
23°
Po 3. 8.
33°
/
24°
Út 4. 8.
34°
/
23°
St 5. 8.
37°
/
23°
Odjezd
Pozítří
Do týdne
od 28 990 Kč
Za 7-14 dní
od 17 960 Kč
Srpen
od 17 960 Kč
Září
od 16 460 Kč
Doprava
letecky
od 16 460 Kč
autobusem
od 8 960 Kč
Last Minute top nabídky
Všechny
až ‐16%
Magdalena **
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Pefkochori
letecky
|
snídaně
až ‐15%
Akritas Hotel
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Pefkochori
letecky
|
snídaně
až ‐56%
4 You Hotel Apartments ***
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Metamorfosi
letecky
|
snídaně
Stravování
all inclusive
od 22 259 Kč
plná penze
od 22 350 Kč
polopenze
od 17 990 Kč
večeře
od 25 080 Kč
snídaně
od 16 460 Kč
bez stravy
od 14 460 Kč
Délka zájezdu
4 dny
od 7 029 Kč
5 dní
od 7 949 Kč
6 dní
od 9 059 Kč
7 dní
od 10 189 Kč
8 dní
od 18 369 Kč
9 dní
od 13 039 Kč
11 dní
od 16 460 Kč
12 dní
od 18 160 Kč
14 dní
od 26 492 Kč
15 dní
od 18 879 Kč
16 dní
od 21 209 Kč
22 dní
od 52 982 Kč
Nadcházející odlety
The Light Blue
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Nea Kallikratia
270 m od pláže
3. 9. - 10. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
22 446 Kč
7. 9. - 14. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
19 732 Kč
10. 9. - 17. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
19 604 Kč
4.3
/5
Detail a termíny
Sousouras Holiday Resort
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Hanioti
Přímo u pláže
27. 8. - 3. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
23 212 Kč
7. 9. - 14. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
21 031 Kč
31. 8. - 7. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
23 212 Kč
3.2
/5
Detail a termíny
Lucy hotel
Řecko, Makedonie (Řecko), Kavala
20 m od pláže
10. 8. - 17. 8. (8 dní)
Praha
|
snídaně
25 290 Kč
17. 8. - 24. 8. (8 dní)
Praha
|
snídaně
30 210 Kč
3. 8. - 10. 8. (8 dní)
Ostrava
|
snídaně
34 800 Kč
4.2
/5
Detail a termíny
Lucy hotel
Řecko, Makedonie (Řecko), Kavala
20 m od pláže
10. 8. - 17. 8. (8 dní)
Praha
|
snídaně
25 290 Kč
17. 8. - 24. 8. (8 dní)
Praha
|
snídaně
30 210 Kč
10. 8. - 17. 8. (8 dní)
Ostrava
|
snídaně
25 090 Kč
4.2
/5
Detail a termíny
Ammon Zeus Luxury Beach Hotel
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Kallithea
Přímo u pláže
9. 8. - 16. 8. (8 dní)
Praha
|
snídaně
41 990 Kč
10. 8. - 17. 8. (8 dní)
Praha
|
snídaně
38 990 Kč
13. 8. - 20. 8. (8 dní)
Praha
|
snídaně
40 990 Kč
4.6
/5
Detail a termíny
Akritas Hotel
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Pefkochori
700 m od pláže
30. 8. - 6. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
25 269 Kč
31. 8. - 7. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
22 339 Kč
3. 9. - 10. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
23 939 Kč
4
/5
Detail a termíny
Kassandra Palace Seaside Resort
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Kriopigi
Přímo u pláže
3. 8. - 10. 8. (8 dní)
Praha
|
snídaně
52 450 Kč
9. 8. - 16. 8. (8 dní)
Praha
|
snídaně
52 200 Kč
10. 8. - 17. 8. (8 dní)
Praha
|
snídaně
52 000 Kč
4.7
/5
Detail a termíny
Antigon Urban Chic Hotel
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Soluň
7. 9. - 14. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
33 437 Kč
10. 9. - 17. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
32 544 Kč
20. 8. - 30. 8. (11 dní)
Praha
|
snídaně
51 939 Kč
4.7
/5
Detail a termíny
Olympion Sunset
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Fourka
Přímo u pláže
6. 9. - 13. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
67 999 Kč
7. 9. - 14. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
58 893 Kč
10. 9. - 20. 9. (11 dní)
Praha
|
snídaně
70 386 Kč
4.4
/5
Detail a termíny
Dionysos Hotel and Studios
Řecko, Chalkidiki, Makedonie (Řecko), Hanioti
350 m od pláže, Letecky do 15 000 Kč
7. 9. - 14. 9. (8 dní)
Praha
|
snídaně
20 139 Kč
10. 9. - 20. 9. (11 dní)
Praha
|
snídaně
24 809 Kč
7. 9. - 14. 9. (8 dní)
Krakow
|
snídaně
14 739 Kč
3
/5
4.3
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny
Zájezdy.cz
Last Minute
Řecko
Makedonie ()
Letecky
Snídaně