222 200 610
zavřeno
Zájezdy.cz
Last Minute
Česko
Středočeský kraj
Polopenze
Září
Last Minute
Středočeský kraj, Česko
Polopenze | Září 2026
Aktuální počasí Středočeský kraj
Zítra
22°
/
7°
Po 28. 9.
23°
/
9°
Út 29. 9.
24°
/
10°
St 30. 9.
22°
/
9°
Čt 1. 10.
22°
/
11°
Pá 2. 10.
22°
/
12°
Last Minute top nabídky
Všechny
GRAND - Řevnice u Karlštejna - REKREAČNÍ POBYT
Česko, Praha a okolí, Střední Čechy, Řevnice
autem
|
polopenze
až ‐19%
U KATA - Kutná Hora
Česko, Polabí, Středočeský kraj, Kutná Hora
autem
|
polopenze
BENICA - Benešov
Česko, Posázaví, Středočeská pahorkatina, Středočeský kraj, Benešov
autem
|
polopenze
Stravování
plná penze
od 2 720 Kč
polopenze
od 2 410 Kč
obědy
od 2 300 Kč
snídaně
od 1 990 Kč
Délka zájezdu
3 dny
od 2 410 Kč
4 dny
od 3 560 Kč
5 dní
od 4 710 Kč
6 dní
od 5 110 Kč
7 dní
od 6 100 Kč
Nadcházející odlety
U KATA - Kutná Hora - REKREAČNÍ POBYT
Česko, Praha a okolí, Střední Čechy, Kutná Hora
30. 9. - 2. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 340 Kč
2. 10. - 4. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 340 Kč
4. 10. - 6. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 340 Kč
Detail a termíny
U KATA - Kutná Hora - POZNEJTE KRÁSY KUTNÉ HORY
Česko, Praha a okolí, Střední Čechy, Kutná Hora
30. 9. - 2. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 240 Kč
2. 10. - 4. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 240 Kč
4. 10. - 6. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 240 Kč
Detail a termíny
GRAND - Řevnice u Karlštejna - REKREAČNÍ POBYT
Česko, Praha a okolí, Střední Čechy, Řevnice
30. 9. - 3. 10. (4 dny)
|
polopenze
3 560 Kč
1. 10. - 4. 10. (4 dny)
|
polopenze
3 450 Kč
2. 10. - 5. 10. (4 dny)
|
polopenze
3 450 Kč
Detail a termíny
GRAND - Řevnice u Karlštejna - REKREAČNÍ POBYT S VEČEŘEMI ZDARMA od 5 nocí
Česko, Brdy, Praha a okolí, Středočeský kraj, Řevnice
30. 9. - 5. 10. (6 dní)
|
polopenze
5 110 Kč
1. 10. - 6. 10. (6 dní)
|
polopenze
4 950 Kč
30. 9. - 6. 10. (7 dní)
|
polopenze
6 100 Kč
Detail a termíny
Hotel Zimní lázně
Česko, Polabí, Středočeský kraj, Poděbrady
2. 10. - 4. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 990 Kč
3.6
/5
Detail a termíny
GRAND - Řevnice u Karlštejna - POBYT BLÍZKO KARLŠTEJNA
Česko, Brdy, Praha a okolí, Středočeský kraj, Řevnice
30. 9. - 6. 10. (7 dní)
|
polopenze
7 070 Kč
Detail a termíny
U KATA - Kutná Hora
Česko, Polabí, Středočeský kraj, Kutná Hora
Dítě zdarma
30. 9. - 2. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 340 Kč
2. 10. - 4. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 340 Kč
4. 10. - 6. 10. (3 dny)
|
polopenze
4 340 Kč
5
/5
4.1
/5
Detail a termíny
JESENICE - Jesenice u Rakovníku - VIP RELAX PRO DVA S NEOMEZENOU KONZUMACÍ VÍNA - Varianta A (2 noci přes týden)
Česko, Křivoklátsko a Rakovnicko, Středočeský kraj, Jesenice u Rakovníka
Dítě zdarma
30. 9. - 2. 10. (3 dny)
|
polopenze
5 490 Kč
4. 10. - 6. 10. (3 dny)
|
polopenze
5 490 Kč
3.8
/5
4
/5
Detail a termíny
BENICA - Benešov
Česko, Posázaví, Středočeská pahorkatina, Středočeský kraj, Benešov
Dítě zdarma
30. 9. - 4. 10. (5 dní)
|
polopenze
6 150 Kč
1. 10. - 5. 10. (5 dní)
|
polopenze
6 150 Kč
2. 10. - 6. 10. (5 dní)
|
polopenze
6 150 Kč
Detail a termíny
GRAND - Řevnice u Karlštejna
Česko, Brdy, Praha a okolí, Středočeský kraj, Řevnice
Dítě zdarma
30. 9. - 3. 10. (4 dny)
|
polopenze
3 560 Kč
1. 10. - 4. 10. (4 dny)
|
polopenze
3 450 Kč
2. 10. - 5. 10. (4 dny)
|
polopenze
3 450 Kč
2.4
/5
3.1
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny