222 200 610
dnes 8 - 18 h
Zájezdy.cz
Last Minute
Česko
Ústecký kraj
Autem
Snídaně
Listopad
Last Minute
Ústecký kraj, Česko
Autem | Snídaně | Listopad 2026
Aktuální počasí Ústecký kraj
Zítra
17°
/
7°
Pá 25. 9.
18°
/
7°
So 26. 9.
20°
/
9°
Ne 27. 9.
21°
/
10°
Po 28. 9.
22°
/
11°
Út 29. 9.
24°
/
12°
Last Minute top nabídky
Všechny
Lázeňský dům Beethoven
Česko, České středohoří, Krušné hory, Ústecký kraj, Teplice
autem
|
snídaně
Wellness hotel Hasištejn Pytloun
Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov
autem
|
snídaně
Wellness hotel Kocanda ****
Česko, České středohoří, České Švýcarsko, Krušné hory, Ústecký kraj, Děčín
autem
|
snídaně
Stravování
plná penze
od 5 080 Kč
polopenze
od 3 402 Kč
snídaně
od 1 548 Kč
bez stravy
od 3 745 Kč
Délka zájezdu
3 dny
od 1 548 Kč
4 dny
od 2 322 Kč
5 dní
od 2 871 Kč
6 dní
od 4 545 Kč
7 dní
od 5 454 Kč
8 dní
od 5 418 Kč
Nadcházející odlety
HOTEL KOCANDA - Wellness pobyt
Česko, České středohoří, České Švýcarsko, Krušné hory, Ústecký kraj, Děčín
4. 11. - 7. 11. (4 dny)
|
snídaně
3 555 Kč
5. 11. - 8. 11. (4 dny)
|
snídaně
3 555 Kč
11. 11. - 14. 11. (4 dny)
|
snídaně
3 555 Kč
Detail a termíny
PYTLOUN WELLNESS HOTEL HASIŠTEJN
Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov
Dítě zdarma
3. 11. - 7. 11. (5 dní)
|
snídaně
5 715 Kč
4. 11. - 8. 11. (5 dní)
|
snídaně
5 715 Kč
10. 11. - 14. 11. (5 dní)
|
snídaně
5 715 Kč
Detail a termíny
Wellness hotel Hasištejn Pytloun
Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov
Dítě zdarma
1. 11. - 8. 11. (8 dní)
|
snídaně
5 495 Kč
6. 11. - 13. 11. (8 dní)
|
snídaně
5 495 Kč
7. 11. - 14. 11. (8 dní)
|
snídaně
5 495 Kč
Detail a termíny
PYTLOUN WELLNESS HOTEL HASIŠTEJN - Místo
Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov
Dítě zdarma
1. 11. - 4. 11. (4 dny)
|
snídaně
5 460 Kč
2. 11. - 5. 11. (4 dny)
|
snídaně
5 460 Kč
3. 11. - 6. 11. (4 dny)
|
snídaně
5 460 Kč
Detail a termíny
Lázeňský dům Císařské lázně
Česko, České středohoří, Krušné hory, Ústecký kraj, Teplice
1. 11. - 8. 11. (8 dní)
|
snídaně
12 985 Kč
6. 11. - 13. 11. (8 dní)
|
snídaně
12 985 Kč
7. 11. - 14. 11. (8 dní)
|
snídaně
12 985 Kč
Detail a termíny
Wellness hotel Kocanda
Česko, České středohoří, České Švýcarsko, Krušné hory, Ústecký kraj, Děčín
Dítě zdarma
4. 11. - 7. 11. (4 dny)
|
snídaně
3 555 Kč
5. 11. - 8. 11. (4 dny)
|
snídaně
3 555 Kč
7. 11. - 10. 11. (4 dny)
|
snídaně
3 555 Kč
Detail a termíny
KOCANDA - Děčín - WELLNESS POBYT s degustační večeří (2)
Česko, České středohoří, České Švýcarsko, Krušné hory, Ústecký kraj, Děčín
1. 11. - 3. 11. (3 dny)
|
snídaně
3 280 Kč
2. 11. - 4. 11. (3 dny)
|
snídaně
3 280 Kč
3. 11. - 5. 11. (3 dny)
|
snídaně
3 280 Kč
Detail a termíny
PYTLOUN WELLNESS HOTEL HASIŠTEJN - Rekreační pobyt
Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov
Dítě zdarma
4. 11. - 7. 11. (4 dny)
|
snídaně
5 720 Kč
5. 11. - 8. 11. (4 dny)
|
snídaně
5 720 Kč
11. 11. - 14. 11. (4 dny)
|
snídaně
5 720 Kč
Detail a termíny
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn
Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov
1. 11. - 8. 11. (8 dní)
|
snídaně
6 860 Kč
4. 11. - 7. 11. (4 dny)
|
snídaně
2 940 Kč
5. 11. - 7. 11. (3 dny)
|
snídaně
1 960 Kč
Detail a termíny
KOCANDA - Děčín - WELLNESS POBYT se snídaní (2)
Česko, České středohoří, České Švýcarsko, Krušné hory, Ústecký kraj, Děčín
1. 11. - 3. 11. (3 dny)
|
snídaně
2 610 Kč
2. 11. - 4. 11. (3 dny)
|
snídaně
2 610 Kč
3. 11. - 5. 11. (3 dny)
|
snídaně
2 610 Kč
Detail a termíny
Zobrazit všechny