222 200 610
dnes 8 - 18 h
Zájezdy.cz
Last Minute
Švýcarsko
Wallis (Valais)
Autem
Last Minute
Wallis (Valais), Švýcarsko
Autem
Aktuální počasí Wallis (Valais)
Zítra
16°
/
3°
St 23. 9.
16°
/
3°
Čt 24. 9.
14°
/
2°
Pá 25. 9.
16°
/
0°
So 26. 9.
18°
/
3°
Ne 27. 9.
17°
/
1°
Doprava
letecky
od 29 960 Kč
autem
od 2 408 Kč
Last Minute top nabídky
Všechny
Nendaz 4 Vallees ****
Švýcarsko, Les 4 Vallées, Švýcarské ledovce, Wallis (Valais), Nendaz, Verbier / Mont Fort (ledovec)
autem
|
snídaně
Hotel City ***
Švýcarsko, Švýcarské ledovce, Wallis (Valais), Zermatt, Klein Matterhorn (ledovec), Täsch
autem
|
polopenze
The Capra *****
Švýcarsko, Saas-Fee, Švýcarské ledovce, Wallis (Valais), Saas-Fee (ledovec)
autem
|
snídaně
Stravování
polopenze
od 3 900 Kč
snídaně
od 6 773 Kč
bez stravy
od 2 408 Kč
Délka zájezdu
3 dny
od 3 900 Kč
4 dny
od 5 850 Kč
5 dní
od 5 970 Kč
6 dní
od 7 920 Kč
7 dní
od 9 850 Kč
8 dní
od 2 408 Kč
9 dní
od 15 600 Kč
10 dní
od 17 550 Kč
11 dní
od 19 500 Kč
12 dní
od 21 450 Kč
13 dní
od 23 400 Kč
14 dní
od 25 350 Kč
Nadcházející odlety
Hotel City
Švýcarsko, Švýcarské ledovce, Wallis (Valais), Zermatt, Klein Matterhorn (ledovec), Täsch
30. 9. - 3. 10. (4 dny)
|
polopenze
9 720 Kč
26. 9. - 28. 9. (3 dny)
|
polopenze
6 860 Kč
27. 9. - 29. 9. (3 dny)
|
polopenze
6 860 Kč
5
/5
4
/5
Detail a termíny
Hotel Bergheimat
Švýcarsko, Saas-Fee, Švýcarské ledovce, Wallis (Valais), Saas-Fee (ledovec), Saas-Grund
24. 9. - 26. 9. (3 dny)
|
polopenze
3 900 Kč
25. 9. - 27. 9. (3 dny)
|
polopenze
3 900 Kč
26. 9. - 28. 9. (3 dny)
|
polopenze
3 900 Kč
3.3
/5
Detail a termíny
Hotel Nendaz 4 Vallées & Spa
Švýcarsko, Wallis (Valais), Nendaz – Valais
24. 9. - 27. 9. (4 dny)
|
snídaně
9 750 Kč
25. 9. - 2. 10. (8 dní)
|
snídaně
22 750 Kč
26. 9. - 29. 9. (4 dny)
|
snídaně
9 750 Kč
Detail a termíny
Hotel Bergheimat v Saas Grund
Švýcarsko, Saas-Fee, Švýcarské ledovce, Wallis (Valais), Saas-Fee (ledovec), Saas-Grund
24. 9. - 26. 9. (3 dny)
|
polopenze
4 540 Kč
25. 9. - 27. 9. (3 dny)
|
polopenze
4 540 Kč
26. 9. - 28. 9. (3 dny)
|
polopenze
4 540 Kč
3.3
/5
Detail a termíny
Wellnesshotel Alpenblick
Švýcarsko, Aletsch, Wallis (Valais), Fiesch
25. 9. - 2. 10. (8 dní)
|
snídaně
16 419 Kč
26. 9. - 29. 9. (4 dny)
|
snídaně
7 039 Kč
27. 9. - 3. 10. (7 dní)
|
snídaně
14 079 Kč
4.4
/5
Detail a termíny
Thermal Hotels Walliser
Švýcarsko, Leukerbad, Švýcarské termály, Wallis (Valais)
25. 9. - 27. 9. (3 dny)
|
snídaně
7 219 Kč
26. 9. - 29. 9. (4 dny)
|
snídaně
10 609 Kč
27. 9. - 3. 10. (7 dní)
|
snídaně
21 109 Kč
3.1
/5
Detail a termíny
Hotel Materhorn Inn
Švýcarsko, Švýcarské ledovce, Wallis (Valais), Zermatt, Klein Matterhorn (ledovec), Täsch
29. 9. - 3. 10. (5 dní)
|
snídaně
10 679 Kč
30. 9. - 3. 10. (4 dny)
|
snídaně
8 009 Kč
29. 9. - 4. 10. (6 dní)
|
snídaně
13 349 Kč
4.2
/5
Detail a termíny
Zobrazit všechny